Canon Pixma MX925

- hlučnosť

• , zakúpené v K24.sk

• dosť veľké rozmery
  • , zakúpené v 220volt

Zatiaľ som nevyskúšala všetky funkcie, ale s tým, čo som vyskúšala, som spokojná. Ide o moju druhú tlačiareň Canon. Veľmi príjemne sa ovláda. Nič ma nezaskočilo.

Typ zariadenia
atramentové
Maximálny formát
A4
Farebná tlač
Oddelené náplne
Displej
Automatický podávač

Výkonné a produktívne multifunkčné zariadenie s 5 atramentmi ponúkajúce atramenty o veľkosti XL a XXL, Wi-Fi, Ethernet a duplexný automatický podávač dokumentov na 35 listov. Pokročilá manipulácia s médiami - zásobník na 250 listov, obojstranná tlač a priamy potlač diskov.

• Výkonné a produktívne kancelárske multifunkčné zariadenia
  • Duplexný automatický podávač dokumentov na 35 listov pre skenovanie, kopírovanie a faxovanie
  • Vynikajúca výtlačky pomocou systému 5 samostatných atramentov s voliteľnými zásobníkmi XL
  • Voliteľný monochromatický atrament XXL pre tlač až 1 000 strán
  • Praktický veľkokapacitný zásobník na 250 listov
  • Veľký 7,5 cm (3,0 ") optimalizovaný farebný displej TFT s Dual Function panelom
  • Rýchla tlač s A4 ISO ESAT 15 obr. / Min čiernobielo a 10 obr. / Min farebne
  • Tlač z a skenovanie do smartphonov / tabletov. Podpora služby Apple AirPrint
  • Podpora služby Google Cloud Print a tlač cez Internet s aplikáciou PIXMA Cloud Link
  • Pokročilá manipulácia s médiami - priamu potlač diskov a obojstrannú tlač

Výkonné a produktívne multifunkčné zariadenia
Toto špičkové multifunkčné zariadenia so zabudovaným sieťovým rozhraním ponúka vysokú produktivitu, o ktorú sa môže každý podeliť. Pripojenie Wi-Fi a Ethernet vám umožní tlač, skenovanie, kopírovanie a faxovanie prakticky z ľubovoľného miesta v kancelárii alebo doma. Podpora technológie Apple AirPrint umožňuje tlač priamo zo zariadenia iPad a iPhone.

Zdokonalená manipulácia s médiami
Automaticky skenujte, kopírujte alebo faxujte rozsiahle obojstranné dokumenty pomocou plne integrovaného duplexného automatického podávača dokumentov na 35 listov. Vďaka veľkokapacitnému zásobníka na 250 listov strávite menej času vkladaním papiera a automatická obojstranná tlač ušetrí množstvo použitého papiera. Dvojitý predný zásobník papiera vám umožní pohodlne založiť dva typy médií súčasne. Navyše môžete pomocou funkcie priamej potlače diskov tlačiť priamo na potlačiteľné disky.

Úsporné samostatné zásobníky atramentu
Na dosiahnutie väčšej úspory je toto multifunkčné zariadenie vybavené 5 samostatnými atramentmi. Môžete teda vymeniť len tú farbu, ktorá práve došla. Vďaka tomu je tlač ešte efektívnejšie. S voliteľnými cenovo výhodnými atramenty XL a XXL vytlačíte viac stránok než sa štandardným atramentom a výmeny teda nebudú tak časté. To je ideálny v prípade, že veľa tlačíte. S kazetou XXL vytlačíte až 1 000 stránok.

Vysoká kvalita, rýchly výkon
Technológia FINE spoločnosti Canon využívajúce kvapôčky atramentu s minimálnym objemom 1 pl poskytuje tlačové rozlíšenie až 9 600 dpi, ktoré zaisťuje úžasne detailné farebné fotografie a obrazy. Užite si vysoké rýchlosti tlače 15 obr. / Min čiernobielo alebo 10 obr. / Min farebne. Tlač bezokrajové fotografie formátu 10 × 15 cm v kvalite fotolaboratória približne za 21 sekúnd a kopírovanie stránky A4 len za 12 sekúnd.

PIXMA Cloud Link
Tlačte prílohy zo služieb Google Docs alebo Gmail a fotografie a prílohy vo formáte PDF prakticky odkiaľkoľvek pomocou služby Google Cloud Print. Vytvárajte kalendára, sťahujte tlačivá a ďalšie šablóny priamo zo služby PIXMA Cloud. Využite svoju tlačiareň ešte viac a tlačte priamo z Internetu. Tlačte fotografie v priebehu niekoľkých sekúnd zo služieb CANON iMAGE GATEWAY alebo online albumov Google Picasa bez počítača.

Podpora smartphonov a tabletov
Aplikácia Easy-PhotoPrint od spoločnosti Canon ponúka dokonalú flexibilitu tlače z mobilných zariadení a dokonca aj skenovanie do týchto zariadení, či už sa v kancelárii nachádzate kdekoľvek. Podpora technológie Apple AirPrint vám zase umožní tlač fotografií, e-mailov, webových stránok alebo iných dokumentov priamo zo zariadenia iPhone, iPad a iPod touch.

Užívateľsky prívetivé ovládanie
Veľký farebný displej TFT s uhlopriečkou 7,5 cm uľahčuje prezeranie vybraných funkcií a náhľadov obrazov. Dual Function panel sa vyznačuje dvojúčelovými klávesami s podsvietením LED. Klávesy mení svoj vzhľad v závislosti na vybranom režime, čím uľahčujú prechádzanie funkcií.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• životnosť 2 roky a 4 mesiace

Tlačiareň som zakúpil do domácnosti.Po dvoch rokoch a štyroch mesiacom prestala fungovať.Vypla sa sama počas tlače a nebolo možné ju opätovne zapnúť.Bola diagnostikovaná porucha zdroja a dosky plošných spojov.Po odstránení týchto porúch (cca tretina ceny tlačiarne), bola ešte zistená porucha tlačovej hlavy (hoci nevypisovalo žiaden chybový kód,nebola zaschnutá od atramentu).Cena opravy by sa týmto vyšplhala takmer k cene novej tlačiarne - oprava nerentabilná.Neodporúčam tento výrobok,zvlášt z dôvodu, za akých došlo k poruche - priamo počas prevádzky.Tlačiaren za tú dobu nevytlačila ani 1000 stránok.

- hlučnosť

• , zakúpené v K24.sk

• dosť veľké rozmery
  • , zakúpené v 220volt

• Vydržala 25 mesiacov. Podľa kódu chyby oprava drahšia ako kúpa novej. Pritom sa s ňou zaobchádzalo v rukavičkách. Originál náplne, žiadne prenášanie a pod.

Pokiaľ fungovala, tak priemer.

• , zakúpené v FaxCOPY

všetko v jednom, zatiaľ pracuje spoľahlivo, práca s produktom je pohodlná

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

Vynikajuca tlačiareň ,tlaci pekne fotky

• toto zariadenie splnuje moje očakavania...fakt super rychla...
    • velkost

pracuje rychlejsie ako predosla kopirka HP....na tu som sa nemohla spolahnut...Tato Canon mi pekne tlaci co chcem,dokonca aj z mobilu..vymakany stroj...urcite odporučam.porovnavala som si vsetky Canony a vsetky Hp-cka a toto zariadenie bolo najlepsie...

• , zakúpené v Fullshop

• Multifunkčné zariadenie má podávanie papiera, obracanie na dvojstrannú tlač. Slušná rýchlosť tlače.
    • Hlučná.
    • Tlačiarni trvá, kým vytlačí prvý výtlačok.

Používam ju na domáce použitie. Predtým som mal tlačiareň Canon Pixma MP630. Po nejakom čase sa rozhodla, že nebude fungovať. Vada B200. (podľa názorov na internete klasické "kurví..o"). Podľa návodov na internete som ju ešte na nejaký čas rozchodil. Potom už návody nefungovali. Podľa značkového servisu je nutná výmena tlačovej hlavy, čo stálo viac, ako celá nová tlačiareň. Chcel som ísť do inej značky, nakoniec podľa recenzií a testov som ostal pri značke Canon. Za peniaze, čo stála, som nenašiel nič lepšie.
    Uvidím, či aj do tohto modelu výrobca zakomponoval vychytávku v podobe vady B200.
    Tlačiareň mám krátko, a tak hodnotiť ešte nemôžem.
    Ľubo

• , zakúpené v Počítače Ellano.sk

• ľahko ovládateľný
    • robí jasné pekné obrázky

sme spokojní