EPSON L655

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Alemat.sk

Na sklade • 1 variantDarčekZdarma97 % • 31 857 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma2 recenzieĎalšie informácie

Farebná tlač
Oddelené náplne
Displej
Automatický podávač

Farebná atramentová multifunkcia Epson L655 je zariadenie typu 4 v 1. Zastáva teda funkciu tlačiarne, skenera, kopírky i faxu a najlepšie sa uplatní v kancelárii, kde bude rýchlym a neúnavným pomocníkom. Ponúka maximálny kancelársku všestrannosť vďaka tlači z telefónov aj tabletov, obojstrannú tlač, skenovanie vo vysokej kvalite a vysokokapacitnému kopírovanie.

• - rychlosť tlače
    • - veľká zásoba náplí
    • - ekonomika tlače
    • - zložitejšie úvodné nastavenia

Super tlačiareň, určite odporúčam..!

• - najväčším pre je ekonomika tlače, za rok používania sme potrebovali dolievať atrament len raz a to máme tlačiareň v kancelárii a cez wifi ju používajú 3 osoby, pred tým sme mali multifunkčné zariadenie od HP a museli sme kupovať čierny cartridge pomaly každý mesiac
    • - zariadenie je veľmi solídne prevedené (nie je to plastová hrkálka)
    • - automatický duplex (obojstranná tlač)
    • - dobre fungujúce ADF - automatické podávanie ak potrebuje kopírovať alebo skenovať viac strán
    • - po roku normálneho kancelárskeho používania sme nezaznamenali žiadny problém a všetko funguje ako má
    • - najnižšia (draftová) kvalita tlače je tak šetrná, že je v podstate nepoužiteľná (vytlačené listy sú zlé čitateľné). Nie je to však veľký problém, lebo vzhľadom na ekonomiku tlače tlačíme takmer všetko na "normál"
    • - ak chcete aby grafika a obrázky boli pekne vytlačené treba tlačiť na najvyššiu kvalitu tlače, pri normále nám cez ne robí pásiky
    • - fax považujeme v dnešnej dobe už za zbytočný, radšej by sme uvítali keby tam nebol a cena zariadenia bola o niečo nižšia

Toto multifukčné zariadenie používame v kancelárii už viac ako rok a sme s ním zatiaľ absolútne spokojní. Teší nás hlavne ekonomika tlače, ale aj to, že zariadenie je solídne prevedené a nemáme problémy s podávaním papiera a pod. (čo bolo napríklad pri HP zariadení, čo sme mali predtým).

• -ekonomická tlač, jedna sada atramentu vydržala cca 4000 farebných výtlačkov, v originálnom balení sú dve sady
    • -samostatné zásobníky pre atrament
    • -obojstranná tlač
    • - zásobník na papier občas zasekáva

Tlačiareň mám cca jeden rok, zatiaľ veľmi spokojný. Odporúčam kúpiť

• Kompatibilná, jednoduchá a prehľadná inštalácia. Možnosť tlače v viacerých PC a mob telefónov či tlače na diaľku cez internet.
    • - spoľahlivý podávač listov či pre papier zásobníka alebo scaner
    • - možnosť obojstrannej tlače
    • - solídne spracovanie "tela", kvalitne krytá a chránená pred
    • prachom
    • - vynikajúca technická podpora a spracované inštalačné CD
    • - kvalitný scaner, ktorý si to môže rozdať s omnoho cenovo
    • vyššími zariadeniami
    • - jednoduché plnenie zásobníkov farby, žiadna farba na prstoch
    • - vytlačil som aj foto na fotopapier veľmi slušná kvalita
    • - záruka 50.000 strán tu vidno sebavedomie firmy
    • - žiadny zápach ako u laserových tlačiarní
    • - nižšia spotreba el. energie
    • - vhodná pre podnikanie ale aj pre domácnosť
    • - je to stroj
    • niekto možno povie že cena, ale za kvalitu sa platí všade
    • Za mňa nič !

Nepíšem často recenzie, ale táto mašinka si to zaslúži.
    Toto je zariadenie pre radosť. Už nemusím uvažovať či vytlačiť alebo nie!
    Výborne funguje obojstranná tlač.
    Vymenil som ju za profi tlačiareň HP 2550 a HP 500 mali drahý servis.
    Rozdiel v kvalite tlače je v prospech HP, ale minimálne normálne sa to nedá rozoznať.
    Čo sa ale týka prevádzky a komfortu tu není čo riešiť!!! Atrament vyhráva.
    A prečo EPSON ? Lebo mám asi 18 ročnú EPSON STYLUS 1520 a tá aj po dvoch rokoch státia nabehla bez problémov.
    Je to značka čo má jednu z najdlhších skúseností s tlačiarňami a obzvlášť s atramentom.
    Jednoducho keď atrament, tak len EPSON !!!
    Verím, že som si dobre vybral.

• Vsetko
    • Za tak kratku dobu som na nice neprisiel

Potreboval som WiFi tlaciaren s rozumnym pomerom vykon/ cena

• -lacna tlac
    • -super aplikacie na tlacenie cez mobil internet domacu siet vdaka ktorej mozete tlacit z hociakeho miesta na svete
    • -tlacaren vie posilat scanom mail bez PC
    • -tlaciaren ma svoj vlasny mail takze ak tam niekto posle mail vytlaci dokument.(samozrejme mozete pridat kto moze na tlaciaren posielat mail aby vam niekto nezacal posielat 100x mail)
    • -lacne atramenty
    • -tank
    • -rychla tac
    • -rychla odozva reklamacie .Pridu si sami po tlaciaren a nic nemusite platit ak sa vam pokazi
    • -tlaciaren som reklamoval 2x
    • -svetla tlac oproti konkurencnym tlaciarnam na atrament
    • -tlaciaren sa nepodarilo opravit vratili mi peniaze-ta ista chyba tlace aj po vicisteny hlavy ale aj po VYMENE NOVEJ HLAVY!!
    • -nedomyslena technologia tanku novinka na trhu ktoru je potrebne doladit
    • -vo worde nedokazala vytlacit ramcek ale v PDF ano.. nerobilo to stale
    • -vynechvala na talcenom texte farbu -biela ciara cez cely dokument kazdych 1 cm

Za tuto tlaciaren som sklamany.Cakal som viacej ked som za tlaciaren zaplatil 330 eur.Ja som netlacit iba text ale tabulky grafy a rozne certifikaty pre zakaznikov Nic zlozite...Tlaciaren po case cca asi po 500 stran tlace zacala vykazovat chybnu tlac a to tak ze vynechvala v obraku alebo texte farbu.. Nastavil som tlacovu hlavu asi 6x.. Nepomohlo.Poslal som na reklamaciu.. Vratili to spat. ako opravene. A chyba sa opakovala asi po 10 strane. tlace.. Co nie je normalne tak som to zase reklamoval....+ s tym ze nedokazala vytlacit jeden ramcek ktory bol v strede strany...Proste predokladam softwarova chyba.Lebo v PDF dokumente to vyltacilo.Dal som to tlacit aj Inym tlaciarnam na porovnanie a im to pekne vytlacilo.+Dal som to vyltacit kolegovi ktory ma tak isto EPSON TANK len treidu mensiu a jemu to tak isto nevytlacilo...Objednali novu hlavu a ani tak sa im to nepodarilo vyltacit mam od toho aj dokment.Aby si niekto nemyslel ze si vymyslam... Tlaciaren je neopravitelna !!!! aj po vymene hlavy.. Takze pozor.. Neodporucam tuto tlaciaren kupovat ak nechce mat po case s nou problem.Ta jedna strana co nevedela vytlacit by mi az tak nevadila co uz.. Nuz to ze vynechvala tlac bolo skrarene a nekvalitne.. takze za mna urcite nie !!! Je potrebne to doladit..

• , zakúpené v HEJ.sk

som spolojný

• rýchla tlač,
    • zásobníky atramentu
    • nízka cena tlače
    • hlučná

V celku dobrá tlačiareň

• - ekonomika tlače vynikajúca,
    • - veľmi solídne prevedenie je prísľubom, že zariadenie snáď nejaký ten čas vydrží
    • - možnosť automatickej obojstrannej tlače,
    • - automatické podávanie pri kopírovaní alebo skenovaní (až do 30 strán), ktoré naozaj dobre funguje,
    • - bezproblémová tlač cez wifi (čo bol problém napríklad pri multifunkčnom zariadení HP, ktoré sme mali minule)
    • - s tlačiarňou dostanete aj dve plnohodnotné sady atramentov, pričom jedna sada by mala vystačiť až na 11 000 strán (údaj od výrobcu), čo je ďaleko viac ako u multifunkčných tlačiarní iných výrobcov
    • - nie je to žiadne "plag and play" riešenie, pripravte sa na to, že úvodné nastavenie (doplnenie náplní) a inštalácia vám zaberie minimálne hodinu
    • - pri dopĺňaní atramentu hrozí, že si pošpiníte prsty od atramentu (aj keď budete opatrní) a atrament sa dosť ťažko umýva, našťastie to vyzerá tak, že pri sľubovanej kapacite to nebude potrebné robiť viac ako raz za rok,
    • - fax už považujeme v súčasnosti za zbytočnú vec, ale je tam - radšej by sme ho nemali a mali lepšiu cenu za zariadenie

Ak hľadáte ekonomickú multifunkčnú tlačiareň, tak EPSON L655 je ta správna voľba. Vyššie náklady na zariadenie (oproti konkurencii) sa vrátia v podobe lepšej ekonomiky tlače už do jedného roka. Navyše zariadenie je dosť solídne urobené, nie je to taká plastová hrkálka, pri ktorej čakáte, že sa ide každú chvíľku rozpadnúť (ako je to bežné pri lacných mulifunkčných zariadeniach).

• , zakúpené v Epson Shop

• jednoduchá obsluha, kvalitný výstup, rýchla tlač
    • trocha pomalý scan

Perfektne splňa aj náročnejšie kancelárske potreby