HP Photosmart 5510 e-AiO CQ176B

• hlucnost,

spokojnost

Typ zariadenia
atramentové

Tlačiareň - 4800x1200dpi color, 1200x600dpi black, 4-farebný tlačový systém, 11 strán/min čierna (ISO), 7.5 strany/min farebné (ISO), tlač bez okrajov 216x279mm, podávač na 80 listov, HP PCL 3 GUI, scanner - 1200x1200dpi, 24bit farebná hĺbka, plošný, 256 stupňov šedi, max. rozmer skenu 216x297 mm; kopírka - 4.5 mono/3.5 color strán/min., 600dpi, max. počet kópií 30, 25-400%; USB 2.0 + WiFi 802.11b/g/n, čítačka Memory Stick Duo, karta Secure Digital/MultimediaCard, podpora

2zákazníci neodporúčajú produkt

• -internet.nákup=čas
    • -nemôžem vyskúšať

-podobný sme používali

• nenasla som nic dobre na tejto tlaciarni !!!!!!!!!!!!!
    • uplny shit !!!!!

Tlaciaren sme kupili pred voanocami 2012
    vytlacila som dokopy cca 70stran a uz mam DRUHY CIERNY TONER V .....
    Som hrozne vytocena ... Takto vyjde strasne draho tlacenie dokumentov!
    Myslim, zeby ma to vyslo lacnejsie niekde v copy centre!!!!

Neodporucam !!!!!!

• super
    • nic

100 percentna spokojnost

• , zakúpené v FaxCOPY

• rýchlosť tlače, samostatné cartridge pre kazdú farbu, wifi
    • hlučnejšia pri zapnutí

Plne vyhovuje mojím požiadavkám, nakoľko som aj predtým používal multifunkčné zariadenie od HP a bol som spokojný opäť som sa rozhodol pre túto značku.

• , zakúpené v FaxCOPY

Výrobok mám ešte veľmi krátko, aby som mohol podrobne charakterizovaťjeho plusy a mínusy. Zatiaľ plní to, čo som vo chvíli nákupu potreboval.

• sikovna tlaciaren, dotykovy displej, wifi
    • male a drahe cartridge

super

• , zakúpené v FaxCOPY

• v danej cenovej kategórii (okolo 65€) jednoducho najlepšia tlačiareň s wifi, skenerom a kopírkou v jednom
    • náklady na tlač sú asi najlepšie medzi domácimi tlačiarňami
    • vysoká kvalita a rýchlosť tlače dokumentov
    • veľmi slušná kvalita foto tlače
    • dá sa používať úplne bez počítača, napr. len s mobilom alebo tabletom
    • mohla by byť trochu tichšia

Dlho som hľadal tlačiareň s wifi, ktorá by nebola drahá a aj cena atramentu aby bola rozumná. Tlačiareň som kupoval hlavne na tlač dokumentov, čo zvláda s prehľadom, ale príjemne prekvapila aj kvalita tlače fotografií. Takisto ma potešila úplná nezávislosť od klasického počítača pri tlači aj skenovaní. Pri kopírovaní je nezávislosť samozrejmosťou.

• , zakúpené v FaxCOPY

• Jednoduchá konfigurácia po rozbalení (Mac OS X aj Windows).
    • Oddelené zásobníky na atrament.
    • WiFi pripojiteľnosť.
    • Multifunkčné zariadenie.

Pre toto multifunkčné zariadenie som sa rozhodol, pretože som potreboval tlačiareň so skenerom pre domácnosť na občasnú tlač dokumentov, prípadne aj fotografií a na skenovanie dokumentov. Po dlhšom čase je toto moje druhé multifunkčné zariadenie. Prekvapila ma jednoduchosť konfigurácie, kedy ma sprievodca inštaláciou (najmä v MAC OS X) previedol celou konfiguráciou. Inštalácia bez problémov fungovala aj vo Windows, s čím som už mal pri produktoch HP problém. Dokonca aj WiFi konfigurácia prebehla automaticky, kedy si tlačiareň prevzala nastavenie mojej WiFi siete s počítača, pričom aj tento sa k nej automaticky pripojil cez WiFi počas inštalácie. Nebol potrebný žiadny kábel, keďže tento ani nie je súčasťou balenia. Páči sa mi funkcia skenovania do počítača, kde si priamo v zariadení vyberiem počítače dostupné na sieti a pošlem im daný zoskenovaný súbor.
    Na zhrnutie, som zatiaľ veľmi spokojny, zariadenie pracuje zatiaľ bez chyby.