Samsung SCX-3200

Farebná tlač

Vyborna obsluhovatelnost

• Veľkosť
    • Kvalita tlače a skenovania adekvátna cene

Ak hľadáte multifunkčné zariadenie vhodné do domácnosti (alebo malej kancelárie), môžem tento výrobok iba odporučiť.
    V porovnaní s atramentovou tlačiarňou náplň nezasychá a aj rýchlosť tlače je mierne vyššia.

• ľahká inštalácia, dobré funkcie, celkom rýchla tlač. Lacný toner.
    • Nemá wi-fi

Ideálne do domácnosti, kde netreba tlačiť farebne, aj tak na fotky sú dobré atramentové tlačiarne. Nezaberá veľa miesta, dá sa povedať, že tichý chod, pokiaľ netlačíte o pol druhej ráno. Zásobník sa nedá zavrieť pokiaľ je v ňom papier. Dosť tam chýba wi-fi alebo aspoň LAN pripojenie, nedá sa z nej spraviť sieťová tlačiareň. Po chvíli nečinnosti sa uvedie do pohotovostného režimu (dobrá vec). Za tú cenu perfektná kvalita, pokiaľ by som mal možnosť znovu vybrať, asi by som radšej doplatil tých pár € a našiel niečo s wi-fi, dosť to uľahčí prácu s tlačiarňou.

Typ zariadenia
laserové
Farebná tlač

Tlač

Doba výstupu prvého výtlačku (čiernobiela tlač) Menej ako 8,5 sekundy (z pohotovostného režimu)

Rozlíšenie Max. 1.200 x 1.200 dpi efektívny výstup

Obojstranná tlač Manuálne

Emulácia SPL, PCL5e

Speed (Mono) Max. 16 str./min. veľkosti A4 (17 str./min. veľkosti Letter)

Kopírovanie

Rozlíšenie Max. 1.200 x 1.200 dpi efektívny výstup

Rýchlosť Max. 16 str./min. veľkosti A4 (17 str./min. veľkosti Letter)

First Copy Out Time (Mono) Menej ako 10 sekúnd (z pohotovostného režimu)

Multi Copy 1 ~ 99 strán

Copy Features Kopírovanie osobných dokladov

Manipulácia s papierom

Vstupná kapacita a typy Kazetový zásobník na 150 hárkov

Výstupná kapacita a typy 50 hárkov potlačou nadol

Media Size A4, A5, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, ISO B5, JIS B5, obálka (Monarch, č. 9, č.10, DL, C5), vlastné

Media Type Obyčajný papier, tenký papier, bavlnený papier, recyklovaný papier, archivačný papier, farebný papier, predtlačený papier, štítky, bankový papier, hrubý papier, obálky, kartotečné lístky, priehľadné fólie

Scan

Scan to PC

General

LCD 2-číslicový LED displej

Memory/Storage 32 MB

OS Compatibility Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 2003 Server / 2008 Server, Mac OS X 10.3 až 10.6, rôzne systémy Linux

Rozhranie Vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0

Noise Level Menej ako 49 dBA (tlač / kopírovanie), menej ako 26 dBA (pohotovostný režim)

Duty Cycle, Monthly Max. 5.000 strán

Dimension (WxDxH) 388 x 299 x 234 mm

Hmotnosť 7,4 kg

Consumables

Yield Štandardné zaťaženie: priemerná kapacita tonerovej kazety: 1.500 štandardných strán (dodáva sa s tonerovou kazetou s kapacitou 700 strán), deklarovaná kapacita tonerovej kazety podľa normy ISO / IEC 19752

Typ Samostatná tonerová kazeta

Modelový kód MLT-D1042S

• cena zariadenia
    • bohuzial akonahle dosiel original toner, original sme nezohnali tak som bol nuteny kupit nahradu, to sa mi zial vypomstilo, tlaci to hrozne, ako uz niekto spominal, polka strany komplet cierna, dokonca pri tlaceni viacerych stran za sebou par krat namotany papier okolo takeho vriaceho cerveneho valca dnu a komplikacie.
    • Nemozne kupit original toner, za kt. by som si rad priplatil, aby som nemal tieto problemy ako teraz, preto negativne hodnotenie, nemam uz na to nervy.

na kolko nie je mozne niekde zohnat original toner a obchodnici sa vas budu snazit nalakat na nekvalitne nahrady, neodporucam tento produkt, velka skoda.

Vyborna obsluhovatelnost

• je spolahlivá , v podstate na 1-
    • zhruba po 1/2 roku "došiel" toner /nie sme velká firma,denne zo 10 /15 vytlačených listov/ .
    • Naivne som si myslel ,že po kúpe nového zariadenia budem do toho kupovať len papier ,a mám/me dlhší čas pokoj .o (

v podstate by som prístroj odporučil , asi to bude slušný pomer -kvalita / cena

• Veľkosť
    • Kvalita tlače a skenovania adekvátna cene

• ľahká inštalácia, dobré funkcie, celkom rýchla tlač. Lacný toner.
    • Nemá wi-fi

• , zakúpené v LacneTonery.sk

• výhodná cena
    • objednávka vybavená do 2 dní
    • na občasné využitie je tento výrobok výhodné zariadenie

ľahko ovládateľné zariadenie,
    na vedenie účtovníctva a občasné použitie pre domáce potreby výhodné zariadenie,
    dobrá cena
    fotí, skenuje, tlačí
    odporúčam tento produkt pre užívateľov, ktorí takéto zariadenie nepotrebujú každý deň
    pri ďalšom nákupe bude rozhodovať hlavne cena, vybavenosť objednávky a potreba zariadenia

• malá tlačiareň, nezaberajúca veľa miesta na pracovnom stole,
    • multifunkčná, možnosť skeneru, kopírky

potrebovala som multifunkčné laserové zariadenie do ambulancie, ktoré mi nezaberie veľa priestoru a navyše bude cenovo prístupné..našla som ho

• , zakúpené v Dunaj.sk

• bez kábla

výhodná cena pre laserovú tlačiareň

• , zakúpené v HEJ.sk

• na odporucanie od priatelou ,vyskusane uz mam vsetko ,som spokojna
    • zabudla som na usb kabel asi moja smola musela som si zatial pozičat:)

s vyrobkom som spokojna odporucali sme aj nasim znamym ,pri dalsom nakupe si budem davat pozor na malickosti ktore su prilozene pri vyrobku ,inac som maxx spokojna :) :)

• výkonná tlačiareň
    • balenie neobsahuje slovenský manuál

výhodná cena