Canon i-Sensys MF212w

• Vyborna tlac, rychlost tlace maximalna spokojnost
    • Nic

Odporucam

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Výborná tlačiareň, zatiaľ ju mám pár dní no odskúšal som všetky funkcie, spárovaná cez wifi, kábel už nepoužívam. Dobré funkcie kopírovania aj tlače. Proste splnila všetko čo potrebujem. Papiere v zásobníku sa dajú zavrieť horným vekom takže sa na ne nepráši ( nie len kvôli tlači, ale tlačiaca hlava neznáša prach, môže ju poškodiť). Nezaberá veľa miesta, display sa dá vypnúť, čo je na večer fajn.
    • nemá (veľa ľudí sa sťažuje na hlučnosť.... mám drahú tlačiareň na klasický toner, ktorá je hlučnejšia :D čize u mňa v poriadku )

Odporúčam na bežnú domácu kancelárčinu ( doteraz som dral HP 1010, asi 5000 strán, vymenil som ju kvôli novému windowsu - jediný dôvod)

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• super produkt, odporúčam

treba dokúpiť toner

Typ zariadenia
laserové
Maximálny formát
A4
Farebná tlač
Displej

Firma Canon sa už s dlhoročnou tradíciou zaoberá výrobou tlačových zariadení, ako sú tlačiarne atramentové, ihličkové či laserové a multifunkčné zariadenia. Teraz predstavuje výkonnú tlačiareň Canon i-SENSYS MF212w, ktorá je určená pre menšie podniky a domácnosti s klasickými požiadavkami pre tlač. Ak potrebujete tlačiť na široké spektrum tlačovín až do formátu A4 čiernobielo, tak je tento model stvorený práve pre vás.

V kompaktnom tele tlačiarne sa snúbi hneď tri praktické nástroje. Okrem rýchlej tlače poteší aj prítomnosť skenera a kopírky. Nestrácajú čas využívaním viacerých prístrojov v kancelárii a využite pre svoju prácu tento multifunkčný stroj. Budete tak mať všetky funkcie na jednom mieste a aj vďaka tichej prevádzke sa tlačiareň i-SENSYS MF212w spoločnosti Canon stane vítaným doplnkom Vašej kancelárie alebo domácnosti.

Tlačiarne tejto vysokej rady umožňujú potlačiť papiere od veľkosti knihy až po veľké formáty A4. Vytvárať tak môžete pôsobivé marketingové materiály a mnohé ďalšie tlačoviny. Výhodou je zaiste aj profesionálny skener s veľmi kvalitným snímaním v rozlíšení až 600 x 600 dpi. Tlačiť s touto tlačiarňou môžete iz mobilných prístrojov vybavených Android alebo iOS operačným systémom.

Tlačiareň je možné klasicky pripojiť k jednej počítačovej stanici pomocou USB 2.0 rozhranie, ktoré sa v dnešnej dobe nachádza na väčšine prístrojov v dostatočnej počte. Vďaka tomu nebude problém ju pripojiť k vašej počítačovej stanici alebo notebooku. Tlačiť môžete aj z viacerých počítačov v domácnosti alebo v kancelárii prostredníctvom káblového LAN alebo bezdrôtového WiFi rozhranie.

• Vyborna tlac, rychlost tlace maximalna spokojnost
    • Nic

Odporucam

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• super produkt, odporúčam

treba dokúpiť toner

• , zakúpené v Fullshop

ok

• , zakúpené v FaxCOPY

• rýchla, tichá, dobré spracovanie, bezproblémová inštalácia, praktická - dá sa zbaliť do "kocky" ;-)
    • SW v angličtine

seriózna sieťová tlačiareň, skener a kopírka

• , zakúpené v FaxCOPY

• Wifi, rýchla tlač
    • hlucnost tlače, problémy pri spárovaní z wifi

super cena
    Pre malú firmu super tlačiareň

• , zakúpené v INGRAM

• Kvalita
    • rychlosť
    • Wifi
    • Znacka
    • Trocha hlucna tlac
    • Vyssia cena

Jednoznacne odporucam pre niekoho, kto denne tlaci.

• , zakúpené v Alza.sk

som spokojný