Canon PIXMA G3420

Farebná tlač
Displej
Automatický podávač

• , zakúpené v Alza.sk

Displej nieje podsvietený, za šera nečitelný.

Tovar nefunguje.
    neustale vypisuje chybu KOD 1070 / čistenie valčekov .
    Tovar vraciame spať.

• , zakúpené v Alza.sk

• Ked mi zase nezaschne tlacova hlava ako v predoslej Canonke tak budem rad, v tomto ma Canon sklamal, nevybral by som si tu znacku zas ale nic lepsie som v danej kategorii nenasiel , tak uvidim ak aj u tejto zaschne hlava tak som s Canonom nadobro skoncil. Hej a nebolo to tym ze som ju necistil abo ze sa na nej dlho netlacilo prave naopak. A este ceresnicka ked sa chyba stala tak som prave tlacil 5 strany, po vatlaceni 3 strany vyskocila chybova hlask s kodom, ktory znamenal ze je zaschnuta tlacova hlava ta dobry sranda ze ta rychlost zaschnutia.

Typ zariadenia
atramentové
Maximálny formát
A4
Farebná tlač
Displej
Automatický podávač

multifunkčná tlačiareň • atramentová • tlač, kopírovanie, skenovanie • farebná tlač • rýchlosť tlače čiernobielo: 9 strán/min. • rýchlosť tlače farebne: 5 strán/min. • formát A4 • manuálna obojstranná tlač • Wi-Fi, aplikácia pre mobilné telefóny • LAN, USB • vstupný zásobník na 100 listov

• , zakúpené v Alza.sk

Displej nieje podsvietený, za šera nečitelný.

Tovar nefunguje.
    neustale vypisuje chybu KOD 1070 / čistenie valčekov .
    Tovar vraciame spať.

• Cena tlače
    • Skener
    • Kvalita farieb pre domácu tlač foto na fotopapier
    • Dobrá kvalita pri tlači textu
    • Wifi
    • Nízka kvalita obrázkov pri tlači na obyčajnom kancelárskom papieri

Zatiaľ nízka spotreba atramentu. Dobrá rýchlosť tlače. Sieťový skener poteší. Vynikajúca kvalita foto na fotopapieri.

• , prevzaté z Heureka.cz

Zatím se s tisárnou seznamujeme, jelikož ji máme krátce ale první vytištěné stránky vypadají velmi dobře. O sto procent lepší než od Epsonu.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Objemné zásobníky na barvu, tankový systém
    • wi-fi
    • nemá oboustranný tisk
    • nemá spodní kazetu na papír, jen zadní přihrádku
    • scaner je velmi pomalý s nižším rozlišením
  • , prevzaté z Heureka.cz
    • zatím jem s tiskárnou spokojen je tu již moje třetí značka amohu pochválit