Recenzie HP DeskJet Ink Advantage 3775 T8W42C

Pridané: 14. mája 2018

• Kompaktná, mala.
  • má skener
  • wifi pripojenie
  • tlačí i bez farebnej kartridže
  • veľmi krehké plasty

Som veľmi spokojná. Vmestí sa i do úzkych priestorov, nezaberá veľa miesta. Na skener si musím zvyknúť, doteraz som používala len plochy skener. Jediná nevýhoda je krehké vyhotovenie. Ale hádam to nie ja až taký problém. Robí to čo má - tlačí, skenuje, kopíruje, možnosť tlačiť i bez chýbajúcej farebnej kartridže.

Overený zákazník Gigastore

Majka

Pridané: 5. októbra 2017

Zakúpený v Gigastore

• je maličká, zmestí sa skoro všade :-), predtým sme mali Lexmark a tá je veľká ako skriňa a úplne zbytočne,
  • myslím si že za tú cena je bude vynikajúci spoločník, pre domáce použitie je vynikajúca,
  • veľmi lacné náplne, originál náplň XL do Lexmark stojí 60€ čo je viac, než som dala za túto novú tlačiareň aj s dopravou a ešte mi zostane na náplne :D
  • má všetko čo potrebujem, inštalácia bola veľmi jednoduchá,
  • jediná vážna nevýhoda je že má malý priestor na skenovanie, ak chcete skenovať knihu tak nemáte šancu,
  • ďalšou maličkou nevýhodou je že je z plastu,

keď som ju vyťahovala z krabice tak som sa bála aby mi nepraskla, zdá sa mi trochu krehká, ale myslím si že je to sila zvyku, netreba je prenášať, môže byt kdekoľvek a to je super :-) som veľmi spokojná

Overený zákazník K24.sk

Overený zákazník Gigastore

Zanzibar64

Pridané: 12. júla 2017

Zakúpený v Gigastore

Veľka spokojnosť, jednoducha obsluha, a o polovicu menšia ako moja stara tlačiareň ;

Erika Matejová

Pridané: 13. decembra 2016

• praktická
  • výhodné rozmery, vďaka ktorým si pre ňu nájdete miesto všade
  • pekný vzhľad
  • jednoduchá manipulácia
  • tlačové kazety vo výhodnej cene, oproti kazetám do ostatných tlačiarní
  • žiadne

Túto tlačiareň som si vybrala kvôli jej malým rozmerom. Je skutočne malá, a jej rozmery mi veľmi vyhovujú, pretože tlačiareň nezaberie veľa miesta. K tomu je aj vzhľadovo veľmi pekná, ozdobí Váš písací stôl. Je veľmi praktická, zvládne všetky hlavné úkony tlačiarne. Je s ňou jednoduchá manipulácia. Vyhovuje mi aj jej bezdrôtové pripojenie k počítaču. A čo sa týka tlačových kaziet, sú za veľmi výhodnú cenu oproti ostatným tlačiarňam, kde sa niekedy cena kaziet rovná cene tlačiarne. Túto tlačiareň môžem každému iba odporučiť.

Fridrich Fábry

Pridané: 8. decembra 2016

Zakúpený v HPobchod.sk

• S produktom som až nadmieru spokojný - či už ako tlačiareň, kopírka alebo skener

Pridané: 27. novembra 2016

• je to výborný výrobok.
  • nemám nič

odporúčam