HP DeskJet Ink Advantage 4535 F0V64C

Maximálny formát
A4
Farebná tlač
Displej

tlačiareň mám zatiaľ krátko, ale som s ňou spokojná. Softvér k tlačiarni sa inštaloval bez problémov. Kvalita tlače je dobrá aj rýchlosť tlače je primeraná.

Pravdu povediac este som ho doma nevyskusala, ale mam ten isty product v kancelarii a je uzasny, preto som si vybrala prave tento.

Typ zariadenia
atramentové
Maximálny formát
A4
Farebná tlač
Displej

V tomto prípade si pre nás spoločnosť HP pripravila multifunkčnú tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage 4535 All-in-One s farebnou atramentovým tlačou, ktorá je navrhnutá pre domácu tlač dokumentov, webového obsahu a fotografií. Jej vlastnosti ocenia všetci užívatelia, ktorí preferujú rýchlosť, kvalitu a jednoduchú obsluhu. Tlačiareň zvláda funkcie tlače, kopírovania a skenovania.

Tlačiarne od spoločnosti HP patriaci do radu Ink Advantage veľmi efektívne pomáhajú znižovať tlačové náklady, než tomu bolo kedykoľvek predtým. Vo finále s nimi budete schopní vytlačiť až dvojnásobok stánok pri rovnakých tlačových nákladoch. Je to spôsobené veľmi efektívnym tlačou a tiež vysoko kvalitnými atramentmi s vysokou tlačovou vyťaženosťou.

V kompaktnom tele tlačiarne sa snúbia hneď tri praktické nástroje. Okrem rýchlej tlače poteší aj prítomnosť skenera a kopírky. S touto multifunkčnou tlačiarňou zastanete bez problémou všetky potrebné činnosti v kancelárskom a firemnom prostredí. Druhou veľkou výhodou je, že budete mať všetky prístroje pohromade na jednom mieste a vďaka tomu zvládnete pomocou jediného prístroja ďaleko viac úloh.

• , zakúpené v Gigastore

• Skúseností zatiaľ veľa nie, avšak - spĺňa moje požiadavky, tzv: bez okrajová tlač, obojstranná bez zásahu užívateľa. Čo v podstate veľmi uľahčí a urýchli proces tlače, bez toho, aby som rozmýšľal, ako vložiť s5 papier pre obojstrannú tlač. Som s ňou veľmi spokojný.
    • Tlač na diaľku, disponuje vlastnou emailovou adresou "po registrácii", tlač z akéhokoľvek zariadenia cez WiFi sieť.

• pomerne jednoduchá obsluha a dobré výsledky

odporúčam tento produkt ostatným pre jednoduchú obsluhu a dobré výsledky

• dizajn, wifi, lacnejšie náplne,obojstranná tlač
    • absencia USB káblu ...

super zariadenie do domácnosti .. dobrý dotykový displej . HP ePrint super apka pre tlač z mobilu ..

• bezdrôtové pripojenie

Výhodou pre moje využitie je bezdrôtové pripojenie

• , zakúpené v TPD.sk

• jednoducha instalacia, pripojenie cez wi-fi, tlac zo smartfonu..

• Super všicko na parádu

Všetko je ok.

• možnosť tlačiť cez WIFI
    • zatiaľ neviem o ničom

dobrá tlač a rýchle skenovanie