HP LaserJet Pro M125nw CZ173A

• , zakúpené v FaxCOPY

• funkcie
    • chýba podsvietenie displeja
    • zložitejšie nastavenie

Rozumná laserová tlačiareň pre domáce použitie. Hlavnou prednosťou je kvalita tlače a možnosti pripojenia (USB/LAN/WiFi). Nastavenie tlačiarne (hlavne WiFi) nie je úplne jednoduché ale zvládne ho bežný užívateľ.

Typ zariadenia
Automatický podávač

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Top v kategórii
Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Kvalitné, spoľahlivé a finančne dostupné multifunkčné zariadenie HP LaserJet Pro MFP M125nw s laserovou tlačou a ekonomickou prevádzkou. Zariadenie obsahuje kvalitné laserovú tlačiareň, skener a kopírku s tlačovým zaťažením až 2 000 strán za mesiac, čo z neho robí skvelého pomocníka do domácich pracovní a malých kancelárií. Tlačiareň nie je príliš veľká a na stole nezaberie príliš miesta. Jednoduchú obsluhu a tlačové informácie podá dvojriadkový displej. Tlačené dokumenty sú v skvelej kvalite aj cez ekonomickú prevádzku.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Mám ju už rok som s ňou spokojný
    • problém pri skenovaní bezdrôtovo na android mohli by to už konečne doriešiť
    • nastavovanie pripojenia na sieť/vysielanie vlastnej siete je trochu zložitejšie

Odporúčam túto tlačiareň

• jednoduchá, rýchla čo sa týka tlače aj kopírovania
    • displej sa dá nahnúť na viacero úrovní, takže je čitateľný z ktoréhokoľvek uhla
    • pripojenie cez wifi - možná tlač aj cez smartphone cez HP app
    • jednoduché nastavenia priamo v tlačiarni (pri kopírovaní počet kópií, jas,veľkosť, okraje...)
    • problém pri skenovaní bezdrôtovo na android (cez app mi to na inej tlačiarni HP šlo)

Odporúčam veľmi, je ekonomická a veľmi rýchla, čo je pre mňa najdôležitejšie

• Pekna, usporne miesto na stole.
    • Rychlo kopiruje aj skenuje. Tlac je do 15 sekund kym sa prenesu udaje tlacim cez wifi.
    • Ticha.
    • Citatelnost displeja je v poriadku mam ho na stole na dobre osvetlenom mieste, kupovala som ho s tym ze som vedela o tom ze nama podsvieteny displej pret sa nemam na co stazovat....
    • Ziadne som nezistila

Velmi jednoducha instalacia napriek prevazujucim recenziam o narocnom nastaveni wifi....
    Instalovala som ju cez pribalene instalacne CD, instalacia prebieha automaticky a sama, len som si zvolila typ prepojenia tlaciarne s PC, zadala som wifi a ono si vyziadalo pripojit tlaciaren k PC usb kablom a nastavenia wifi si samo stiahlo z pocitaca.
    Rychle jednoduche staci CITAT CO VYPISUJE
    Funguje aj pripojenie tabletu a telefonu cez wifi / tlacenie cez aplikaciu HP Print Service Plugin stiahnute podla manualu cez Google Play pre android 5 a vysie pre starsie verzie androidov 4.3 a starsie app. ePrint
    Samozrejme je kampatibilna aj s telefonmi/tabletmi :
    Apple -AirPrint,

• funkcie
    • chýba podsvietenie displeja
    • zložitejšie nastavenie

• , zakúpené v Gigastore

• slusna kvalita tlace a kopirovania
    • vadi mi ako je riesene naklapanie displeja a neustale svietiace biele tlacitko, navyse zle umiestnene, staci ze sa ho dotknete a tlaciaren sa vypne.

Celkovo je tlaciaren slusnej kvality a zvolil by som ju znova.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Presne to, čo potrebujem

Dobré zariadenie pre domáce požitie.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• všetko ok

Všetko funguje ako má. Za tie peniaze všetko , čo potrebujem.