HP LaserJet Pro M26nw T0L50A

Farebná tlač
Displej

dobrý pomer cena/výkon
    spratná

Este mam produkt kratko na to, aby som hodnotil, zatial vsetko fachci ako ma, skenuje fajn, tlaci rychlo, instalacia jednoducha..

• podsvietenie displeja

Typ zariadenia
laserové
Maximálny formát
A4
Farebná tlač
Displej

Tlačte, skenujte a kopírujte s overenou spoľahlivosťou pomocou najlacnejšie kompaktné bezdrôtové multifunkčné laserové tlačiarne HP LaserJet Pro MFP M26nw.

Tlačte rýchlosťou 19ppm (A4) a pripojte sa pomocou USB, Ethernet, Wi-Fi.

dobrý pomer cena/výkon
    spratná

• podsvietenie displeja

pre domácnosť dobrý pomer cena - kvalita

• , zakúpené v DOMOSS

nedostatočný manuál a nedostatočné podsvietenie

som spokojná

• Skenovanie, tlačenie, kopírovanie a funkcia pomocou wifi fungujú na jedničku, tým pádom tlačiareň splnila moje očakávania a ja okrem malých drobností som veľmi spokojný
    • Displej je bez baterky nečitateľný
    • Uvedenie do prevádzky je veľmi zložité, už len z toho hľadiska, že to nie je napísané v návode.

Túto tlačiareň mi kúpili ako darček na Vianoce. Uvedenie do prevádzky bolo dosť náročné, pretože pridelený návod je len o tom z čoho sa tlačiareň skladá a samé teoretické blbosti. To, že ako máte tlačiareň uviesť do prevádzky sa spomína len na jednej strane zo stých. Je tam napísané " aby ste si inštaláciu a uvedenie do prevádzky pozreli na videu". Na prvý pohľad sa nám to zdalo smiešne, ale bolo to tak. Video je po anglicky, ničomu nerozumiete a je veľmi krátke. Preto tí ktorý sa do toho nevyznajú je dosť ťažké nainštalovať. Avšak kto by mal problém, len nech napíše do poradne, ja pomôžem (: .
    Keď sa nám to však za tri hodiny trápenia podarilo nainštalovať, z cédečka mysleli sme si, že je všetko v poriadku len sme zabudli na " tlačenie pomocou WIFI ". Nastaviť sa nám to v ten deň nepodarilo. Na druhý deň sa na nás asi usmialo šťastie a konečne sme nejakým zázrakom funkciu WIFI spojazdnili aj odskúšali. Ináč tlačenie, kopírovanie, skenovanie, tlačenie z WIFI fungujú bez problémov, preto si myslím, že by aj faxovanie fungovalo v pohode. Čo sa týka ceny a schopností ja som spokojný - Tlačenie aj z konca sveta, kopírovanie, skenovanie, faxovanie za 120 € - asi celkom v pohode. Myslím, že sa hodí na každodenné používanie, preto lebo je laserová. Zatiaľ okrem toho čo som uviedol v kolónke " Proti" som veľmi spokojný.

• , zakúpené v adeleshop.sk

• oproti konkurencii ma lacnejsie kompatibilne tonery

• Mala šikovna mašinka

Mam ju kratky čas,ale zatiaľ spolahlivo pracuje ako sa sluši a patri

• , zakúpené v OKAY.sk

Perfektný